Otomatik Çin Takvimi Cinsiyet ve Yaş Hesaplama 2018


Sponsor Bağlantılar

DOĞUM TARİHİNİZHAMİLE KALDIĞINIZ AYSponsor Bağlantılar“Çin Takvimi Cinsiyet” sayfamız Çin takvimine göre bebek cinsiyetini otomatik olarak hesaplamaktadır. Bu sayfadan sadece son 1 yıllık cinsiyet hesaplaması yapılabilmektedir. Bu sayfa sadece hamile olan bayanların kullanımı içindir ve sadece geçmişe yönelik hesaplama yapar. Eğer hamile değilseniz ve geleceğe yönelik cinsiyet hesaplaması yaptırmak istiyorsanız “Hamilelik Planlama” sayfamızı kullanmanız gerekmektedir.

Çin Takvimi Cinsiyet

null
Çin takvimine göre bebek cinsiyetini otomatik olarak hesaplamanızı sağlayan araçtır. Eğer hamileyseniz bebek cinsiyeti için bu aracı kullanabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Rus Takvimi Cinsiyet

null
Bebek cinsiyeti hesaplama konusunda çin takviminin dışında alternatif bir yöntemde Rus takvimidir. Çin takvimine göre daha az tutarlılık göstersede merak edildiği için bu aracıda sitemize ekledik.

Hamilelik Planlama

null
Bu araç sadece “geleceğe yönelik” bebek cinsiyeti hesaplamak içindir. Çin takvimine göre otomatik hesaplama yapmaktadır. Eğer hamileyseniz “Çin Takvimi Cinsiyet” aracını kullanmalısınız.

Gebelik Hesaplama

null
Hamile bayanların kaç haftalık hamile olduğunu hesaplamaya yarayan bir araçtır. Hamileliğinizin hangi aşamada olduğunu bu hesaplama aracıyla öğrenebilirsiniz.

Cinsiyet hesaplaması için lütfen yukarıdaki otomatik hesaplama araçlarını kullanınız.

Sık Sorulan Sorular

“Çin Takvimi Cinsiyet” Çin takvimi tablosuna göre otomatik olarak çocuk cinsiyetini hesaplamaya yarayan bir araçtır. Hamile olan bayanlara ultrason öncesi tahmini bir bebek cinsiyeti vermektedir.

Bu sayfadan sadece 1 yıl öncesine kadar olan cinsiyetler hesaplanabilmektedir. 3 yıl öncesinin hesaplamasını yapamazsınız. Eğer böyle bir hesaplama yapmak istiyorsanız lütfen yorum yazarak bilgileri bize veriniz.

Çin takvimi sonuçlarının gerçeği yansıtmadığını, tahmini olduğunu her sayfamızda belirtiyoruz. Çin takviminin bilimsel bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sitemizi sadece eğlence amacıyla kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

“Çin Takvimi Cinsiyet” sayfası geçmişe yönelik hesaplama yapar ve sadece hamile olan bayanların kullanımı içindir. “Hamilelik Planlama” ise sadece geleceğe yönelik hesaplama yapar ve gelecekte hamile kalmayı planlayan bayanların kullanımı içindir. Her iki sayfada birbirinden farklı hesaplamalar yaptığı için sonuçlarda birbirinden farklıdır. Siz kendinize uygun olan hesaplama sayfasını kullanmalısınız.