Çin Takvimi Hamilelik Planlama 2018-2019


Sponsor Bağlantılar

DOĞUM TARİHİNİZSponsor BağlantılarHamilelik planlama sayfası çin takvimine göre geleceğe yönelik cinsiyet hesaplaması yapmaktadır. Bu sayfa sadece gelecekte hamilelik planlayanların kullanımı içindir. Doğum tarihinizi yazıp hesaplama yaptığınızda gelecek 1 yıl için hamilelik başlangıç ayına göre çin takvimi cinsiyetini size vermektedir. Eğer hamileyseniz “Çin Takvimi Cinsiyet” sayfamızı kullanmalısınız.

Çin Takvimi Cinsiyet

null
Çin takvimine göre bebek cinsiyetini otomatik olarak hesaplamanızı sağlayan araçtır. Eğer hamileyseniz bebek cinsiyeti için bu aracı kullanabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Rus Takvimi Cinsiyet

null
Bebek cinsiyeti hesaplama konusunda çin takviminin dışında alternatif bir yöntemde Rus takvimidir. Çin takvimine göre daha az tutarlılık göstersede merak edildiği için bu aracıda sitemize ekledik.

Hamilelik Planlama

null
Bu araç sadece “geleceğe yönelik” bebek cinsiyeti hesaplamak içindir. Çin takvimine göre otomatik hesaplama yapmaktadır. Eğer hamileyseniz “Çin Takvimi Cinsiyet” aracını kullanmalısınız.

Gebelik Hesaplama

null
Hamile bayanların kaç haftalık hamile olduğunu hesaplamaya yarayan bir araçtır. Hamileliğinizin hangi aşamada olduğunu bu hesaplama aracıyla öğrenebilirsiniz.

Cinsiyet hesaplaması için lütfen yukarıdaki otomatik hesaplama araçlarını kullanınız.

Sık Sorulan Sorular

Hamilelik planlama sayfamız gelecekte hamile kalmayı düşünen bayanlara çin takvimine göre hesaplama yaparak gelecek bir yıl için tahmini bir cinsiyet hesaplaması yapar. Bu hesaplamayı çin takvimine göre yapmaktadır.

Hesaplama sonucunda gösterilen aylar hamilelik başlangıç aylarıdır. Yani “çin takvimine göre hamilelik başlangıcı bu ay olursa bebek cinsiyeti tahmini olarak şöyledir” denilmektedir.

Lütfen çin takvimi sonuçlarının tahmini olduğunu unutmayınız. Çin takvimini sadece eğlence amacıyla kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

“Hamilelik Planlama” sayfamız geleceğe yönelik hesaplama yapmaktadır. Dolayısıyla henüz ortada bir hamilelik yoktur. Gelecekte hamile kalmayı düşünen bayanlara çin takvimine göre tahmini bir cinsiyet hesaplaması yapmaktadır. Bu sayfa sadece hamile olmayan bayanların kullanımı içindir.

“Çin Takvimi Cinsiyet” sayfamız ise geçmişe yönelik hesaplama yapar. Sadece hamile olan bayanların kullanımı içindir.

Bu nedenle her iki sayfanın sonuçları birbirinden farklı çıkmaktadır. Ancak bir kişi hamilelik planlamaya göre hamile kaldığında ve hamilelik sonrası çin takvimi cinsiyet sayfasından hesaplama yaptığında sonuçlar birbiriyle aynı olacaktır.

Hamilelik Planlama sayfası Çin Takvimine göre %100 doğru sonuçları vermektedir. Ancak çin takvimi sonuçları tahmini olduğundan belirlediğiniz ayda hamile kalmanız cinsiyetinde tutacağı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle takvimi sadece eğlence amacıyla kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir